S výstavbou může pomoci i developerský úvěr

NEY spořitelní družstvo má ve svém portfoliu mimo jiné také atraktivní nabídku pro stavitele a developery.

S výstavbou může pomoci i developerský úvěr

Úvěr pro developery můžete mít k dispozici ve výši od jednoho do 30 milionů, a to až na pět let, s možností pevné fixace na 12, 24 nebo 36 měsíců.

„Tento produkt je oblíbený především pro stavby rezidenčních projektů, jako jsou rodinné či bytové domy. Může ale sloužit také jako financování pro výstavbu administrativních a kancelářských budov i jiných komerčních nemovitostí a nebytových objektů,“ vysvětluje Lukáš Hartl, předseda představenstva NEY spořitelního družstva.

Developerským úvěrem lze profinancovat například i nákup pozemků, prodejních, výrobních či skladovacích objektů a dalších nebytových prostor.

„Tento úvěr umožňuje rovněž refinancování vlastních zdrojů klienta prokazatelně vložených do pořízení nemovitostí, výstavby či rekonstrukce nemovitostí, a to jak celých nemovitostí, tak jejich částí, tedy jednotlivých bytových a nebytových jednotek,“ říká Petr Vondráček, ředitel pro business development NEY spořitelního družstva. „Nejčastěji jej ocení menší nebo začínající developeři, kteří obtížněji žádají o úvěr v bankách,“ dodává.

Úrokové sazby začínají už na 8 % p. a., délka splácení se pohybuje od jednoho roku do pěti let.

Týdeník hrot

  • Bankrotáři: paralely příběhů Bárty a Mičky
  • Zabal to, Warrene! „Věštec z Omahy“ by měl odstoupit
Objednat nyní