Michala Mejstříka připomene memoriál v Divadle Archa. Sledovat jej můžete online

Divadlo Archa pořádá ve spolupráci s EEIP setkání na počest profesora Michala Mejstříka.

Michala Mejstříka připomene memoriál v Divadle Archa. Sledovat jej můžete online
Michal Mejstřík | Profimedia.cz

Večer připomene předního českého teoretického ekonoma, podnikatele, učitele, vládního poradce, podporovatele umění, prosazovatele podnikatelské etiky, ale především skvělého přítele, který v době lockdownu podlehl covidu. Večer s názvem MMM – Michal Mejstřík Memorial připravili Tomáš Sedláček, Radek Špicar, Dita Tesárková a Ondřej Hrab.

Osobnosti hospodářského, akademického a kulturního života vzpomenou na ohromující rozsah práce člověka, který významně ovlivnil náš přechod z totalitní ekonomiky zpět do Evropy. Během večera promluví prof. Jan Švejnar, (Columbia University) Tae Jin Kim (Velvyslanec Korejské republiky), prof. Stanley Nollen (Georgetown University), Helena Bezděk Fraňková (ředitelka Státního fondu kinematografie), prof. Lubomír Mlčoch (FSV UK), Jana Reichová (výtvarná kurátorka), Martin Kratochvíl (hudebník), Alessandro Pasquale (CEO Mattoni 1873), Kryštof Mejstřík (CEO Adidas Sverige AB) a další. Večerem vás provede Václav Moravec.

Program bude frázován živými hudebními vstupy dua Martin Kratochvíl a Tony Ackerman.

MMM – Michal Mejstřík Memorial bude živě streamován z Divadla Archa a různých koutů světa ve čtvrtek 8. dubna 2021 od 20 hodin.

Stream z memoriálu můžete sledovat ZDE.

Přidejte se k události na facebooku.