Komárek vyzývá Soukupa

Loterijní mogul Karel Komárek má velké plány také v mediálním byznysu. A na trhu mediálních agentur to kvůli tomu vře

Komárek vyzývá Soukupa
V sídle skupiny KKCG na pražské Bořislavce sídlí i mediálně-technologická skupina Mind2Flo. Do konce roku má mít až 200 lidí. | foto Tomáš Turek, týdeník Hrot

Vyhráli jsme, jako by znělo z každé kanceláře moderního komplexu Bořislavka. V polovině minulého týdne bylo v sídle skupiny KKCG hodně veselo. Karel Komárek totiž dosáhl životního byznysového úspěchu. Jeho skupina Allwyn, která vyrostla na základech české Sazky v jednoho z největších hráčů v oblasti číselných loterií v Evropě, bude od roku 2024 celých deset let provozovat Národní loterii ve Velké Británii. Jen pro představu, v jedné z největších her svého druhu na světě lidé prosázejí přes osm miliard liber ročně. O vítězi několikaměsíčního tendru rozhodla Britská komise pro hazardní hry přesně v den Komárkových třiapadesátých narozenin.

Ve stínu těchto událostí se v prvním patře nejvýchodnější budovy Bořislavky, připomínající krystal, začíná psát jiný, neméně zajímavý příběh. A vlastně s loterijní jízdou jednoho z nejbohatších českých byznysmenů také souvisí.

Ve zbrusu nových prostorách se totiž zabydluje tým Jana Galgonka, mladého podnikatele v digitálním a mediálním byznysu. Ten aktuálně řídí rozsáhlou fúzi několika firem a agentur pod nově utvořenou technologicko-mediální skupinou Mind2Flo. Ta má kombinovat byznys mediálních agentur, e-commerce a technologického a marketingového poradenství.

Vydání

Celý článek je dostupný předplatitelům týdeníku Hrot.

Staňte se jedním z nich, nebo článek odemkněte zakoupením celého vydání.

od 184 Kč za měsíc

Předplatit

Máte předplatné?

Přihlásit