E-shopy jde provozovat i s lidským přístupem

Současná situace zapříčinila enormní nárůst poptávky po zboží, které lze koupit on-line. Díky tomu zažívá e-commerce raketový růst.

E-shopy jde provozovat i s lidským přístupem

Své o tom ví firma Ergotep, která poskytuje službu tzv. fulfillment neboli komplexní servis pro e-shopy. Tato firma sídlící v Pardubickém kraji v malebném městečku zvaném Proseč zaznamenala v loňském roce nárůst objednávek o 110 %.

„Za loňský rok jsme zaznamenali historicky rekordní počet objednávek. Takto velké pracovní nasazení a tempo, které jsme v našich distribučních centrech v Proseči a v Havlíčkově Brodě zaznamenali, je obrovskou zkušeností a ukázalo nám směr našich dalších aktivit v oblasti systémového rozvoje skladových a logistických centrech,“ dodává ředitel obchodu Milan Resl.

Firma s velkým srdcem

Velký podnik v malém městě s více než 300 zaměstnanci se dokázal rychle přizpůsobit a vytěžit z daných okolností maximum. Jeho zaměstnanci totiž plynule zajistí chod celého e-shopu. Specializované IT oddělení umí naprogramovat a následně administrovat e-shop na míru. Vybudované skladové prostory o rozloze tisíce m² pojmou až desítky tisíc produktů.

K tomu neodmyslitelně patří vlastní dopravní flotila, která zajišťuje plynulý chod, a ročně tento podnik rozešle téměř půl milionu objednávek. 

Kompletní celek této služby zakončuje pak samotná péče o zákazníky. Tato služba je zajišťována 12 hodin denně, 7 dní v týdnu pomocí profesionální a proškolené zákaznické podpory.

Vlastní zkušenost může potvrdit jeden z nejznámějších českých prodejců kuchyňských potřeb společnost TESCOMA, pro kterou Ergotep provozuje více než 12 let zmíněný soubor služeb. Kromě e-shopu mimo jiné společně kooperuje v 18 prodejních center napříč Českou republikou. Z hlediska fulfillmentu svěřila svou důvěru do rukou Ergotepu také společnost Vileda a Hamé.

Odlišnost, kterou v praxi nepoznáte 

Ergotep si je vědom, že za celým úspěchem stojí samotní zaměstnanci. Navzdory zdravotním znevýhodněním svých pracovníků společně tvoří silný tým, v jehož fungování najdete jen profesionální přístup. Každý zaměstnanec byl pečlivě vybrán, zaučen na svou pozici tak, aby byl spokojený, motivovaný a své pracovní povinnosti hravě zvládl.

„Na první pohled se může zdát, že handicap našich zaměstnanců je překážkou, ale je tomu přesně naopak. Bez našich zaměstnanců bychom nebyli tam, kde jsme. Na jejich práci jsme náležitě hrdí,“ říká generální ředitel Ing. Jiří Černý.

Více o firmě na stránkách: www.ergotep.cz