Byznysová svatba roku. Hilton se provdala za investora Reuma

Svatba profesionální celebrity Paris Hilton (40) a investora Cartera Reuma (40) zaujala všechna přední světová média, včetně těch byznysových. Do manželství totiž vstoupili dva schopní podnikatelé, kteří mají nos na obchodní příležitosti.

Byznysová svatba roku. Hilton se provdala za investora Reuma
Paris Hilton si vzala investora Cartera Reuma | foto Profimedia.cz

O vztahu Paris Hilton s Carterem Reumem informoval jako první v září 2020 časopis Vogue. Již v únoru 2021 pár oznámil zásnuby, své ano si dvojice řekla dnes, v pátek 12. listopadu. Svatba byla opulentní, jak se na excentrickou podnikatelku patří. Nechyběli významní byznysmeni, stejně jako osobnosti známé z bulváru. V předních řadách tak zasedli realitní magnát Mauricio Umansky, zpěvačky Bebe Rexha a Paula Abdul, herečka Emma Roberts či producentka Christine Chiu.

„Dnes začíná mé ‚navždy‘. Věřím, že toto je úplně nová kapitola našich životů,“ řekla Paris Hilton před obřadem přítomným novinářům. 

Otázkou je, co od nového manželského páru můžeme očekávat v byznysu. Sama Paris se k podobným otázkám zatím stavěla poměrně pragmaticky. „Myslím, že v mnohém si můžeme navzájem pomoct,“ uvedla. Při jiné příležitosti zase sdělila, že si dvojice do obchodních aktivit příliš nemluví. „Naopak jsem moc ráda, že do manželství vstupujeme coby rovnocenní partneři, kteří už jsou zajištěni a oba dělají, co umí,“ řekla Hilton.

Z pohledu financí je ale na tom podle odhadů amerických byznysových médií lépe Paris. Dříve se o ní hovořilo jako o dědičce hotelového impéria, ale to už není pravda. V roce 2007 její dědeček Barron Hilton hotely prodal firmě Blackstone Group. Své rodině pak v závěti odkázal jen zlomek celkového jmění – 97 procent majetku vložil do rodinné charitativní organizace Conrada N. Hiltona, jejíž majetek se tak zvýšil na neuvěřitelných 6,3 miliardy dolarů. Na rodinné příslušníky tak zbyly jen „drobné“, se kterými ale umí rodina dobře hospodařit.

Paris Hilton obratně využívá svého jména. Kromě vlastní kosmetické a oděvní značky se jí daří na sociálních sítích. Je i hvězdou Netflixu, kde její kuchařskou show Vaříme s Paris sledovaly miliony lidí. Její majetek se odhaduje na 300 milionů dolarů, každý rok přitom toto číslo roste.

Ženich Carter Reum si taky nežije špatně. Majetek má ale menší než Paris. Absolvent oboru investiční bankovnictví na Kolumbijské univerzitě dříve prostřednictvím své společnosti Reum’s investoval do několika známých amerických značek, jako například Lyft, Rothy’s nebo Daily Harvest. Se svým bratrem založil likérovou společnost VeeV, kterou později prodali a peníze si rozdělili rovným dílem. Podle Huffington Post se Reumovo jmění odhaduje na 35 milionů dolarů. Reumovi se také daří rok od roku lépe. Není proto divu, že v USA je často označován za úspěšného investora, který se navíc dělí o své zkušenosti prostřednictvím motivačních knih a blogových příspěvků.

Paris Hilton byla zasnoubená již čtyřikrát. Reum ji ale jako první dovedl až k oltáři. Nyní dvojici čeká svatební cesta. Pár také plánuje děti. Celebrita se již svěřila, že vzhledem k věku podstupuje léčbu neplodnosti.